Atšķirībā no pārējiem Pierīgas ciematiem, kuri lielākoties pilda guļamrajonu funkcijas, Ādaži izceļas ar ekonomisko aktivitāti visdažādākajās nozarēs. Līdz ar to apsardzes pakalpojumus izmanto gan privātmāju īpašnieki, gan dzīvokļos dzīvojošie, gan uzņēmēji.

Apsardze Ādažos uzņēmumiem tiek nodrošināta, izmantojot pilna spektra drošības sistēmas, sākot ar fiziskās apsardzes klātbūtni un trauksmes signalizācijas uzstādīšanu mazākajos uzņēmumos un beidzot ar vairākpakāpju tehniskās aizsardzības sistēmām lielajās un modernajās rūpnīcās. Atkarībā no klientu vēlmēm, drošības dienesti Ādažos veic video monitoringu gan ražotņu pagalmos, gan ražošanas ēkās, izmantojot gan lokālās, gan attālinātās videonovērošanas sistēmas. Tāpat drošības uzņēmumi Ādažos ar kustību sensoriem un signalizāciju ir aprīkojušas ražotņu žogus, ražošanas un noliktavu iekštelpas, kā arī potenciālās vietas, pa kurām ļaundari varētu iekļūt ražotnē. Papildu šādām vairākpakāpju tehniskās apsardzes sistēmām objektos atrodas arī apsardzes darbinieki, kuri veic objekta regulāru apsekošanu, seko līdzi videonovērošanas kameru fiksētajam, kā arī veic caurlaižu kontroli ražotņu darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem vai citiem sadarbības partneriem. Tāpat drošība tiek nodrošināta, izmantojot tādus risinājumus kā trauksmes signalizācija, pults signalizācija jeb tehniskā apsardze, attālinātā video novērošana, kā arī fiziskā apsardze.

Mustangs Apsardze Ādažos nodrošina apsardzes pakalpojumu gan uzņēmumiem, gan privātīpašumiem. Neatkarīgi no tā, vai mitināties dzīvoklī vai privātmājā, ir vērts parūpēties par savu drošību, uzstādot modernas signalizācijas sistēmas, kuru vidū iekļauta arī videonovērošana, vai arī izvēloties fizisko apsardzi.

ZVANĪT
ZVANĪT