Baltezers ir viens no prestižākajiem rajoniem Rīgas apkārtnē, tāpēc apsardzes firmas šeit piedāvā patiešām plašu drošības pakalpojumu klāstu. Vērts atcerēties – apsardzes sniegto pakalpojumu kvalitāte ne tikai ļauj savlaicīgi piefiksēt un novērst iespējamo ielaušanos, bet arī nereti attur ļaundarus no iespējamā nozieguma uzsākšanas.

Uzņēmums Mustangs Apsardze Baltezerā nodrošina visus iespējamos apsardzes pakalpojumus, no kuriem pieprasītākie ir signalizācija, ar ko tiek aprīkoti praktiski visi objekti, gan privātmājas, gan telpas, kurās tiek veikta uzņēmējdarbība, un fiziskā apsardze, kas tiek nodrošināta vai nu tikai darba laikā, vai arī nepārtraukti – arī naktīs un brīvdienās.

Ja dzīvojat Baltezerā, vērts apsvērt pakalpojumus, ko piedāvā Mustangs Apsardze  – mūsu klāstā ir pilns spektrs visu iespējamo drošības risku novēršanai. Viens no efektīvākajiem drošību garantējošiem risinājumiem ir fiziskā apsardze kopā ar video monitoringu – attālinātā video novērošana kontrolē ne tikai objekta teritoriju, bet arī tā apkārtni, kas ļauj apsardzes dienestam būt savlaicīgi informētam par aizdomīgu personu tuvošanos vai citām potenciāli bīstamām darbībām. Kas būtiski – Mustangs Apsardze nodrošina ne tikai mājokļu drošību, bet arī apsardzi dažādiem publiskajā telpā novietotiem objektiem, piemēram, ekskluzīviem ūdens transporta līdzekļiem, tos aprīkojot ar signalizāciju.

Alternatīvs drošības risinājums, kas prasīs mazāku finanšu ieguldījumu, ir pults signalizācija, kas ne vien rada drošības sajūtu mājokļu īpašniekiem, bet arī nodrošinās, ka apdraudējuma gadījumā nekavējoties ieradīsies apsardze.

Tāpat Mustangs Apsardze piedāvā kompleksu risinājumu jaunbūvētajiem ciematiem – visai teritorijai tiek nodrošināta fiziskā apsardze un video monitorings, kā arī individuālas signalizācijas sistēmas katrai atsevišķai ēkai.

ZVANĪT
ZVANĪT