Apsardzes firma Mustangs Apsardze vienmēr par savu prioritāti ir izvirzījusi klientu vajadzības un prasības – tieši tāpēc Berģu iedzīvotājiem, ņemot vērā Rīgas tuvumu un līdz ar to ciema savrupmāju salīdzinoši vieglo pieejamību plašam noziedzīgi noskaņotu personu lokam, tiek piedāvāts visplašākais drošības risinājumu klāsts. Mustangs Apsardze nodrošina apsardzes pakalpojumus un uzstāda drošības sistēmas gan privātmājās, gan dzīvokļos.

Berģu kā dislokācijas specifika paredz, ka apsardzes dienestiem jārēķinās – lielākoties dzīvokļi un privātmājas darba dienās tiek atstātas bez uzraudzības. Tieši tāpēc Mustangs Apsardze piedāvā dažādus risinājumus, tostarp signalizācijas sistēmu uzstādīšanu, garantējot operatīvu apsardzes darbinieku ierašanos objektā pēc trauksmes signāla saņemšanas, video novērošanas sistēmas, to skaitā iekļauta arī attālinātā video novērošana. Mustangs Apsardze speciālisti atgādina, ka signalizācijas komplekta uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, kas saistīti ar signalizācijas sistēmas komplekta tehniskajiem parametriem, tomēr tajā pašā laikā katram no klientiem tiek piedāvāts īpaši izstrādāts risinājums.

Mustangs Apsardze drošības risinājumi piedāvā arī izstrādāt vienotu pieeju apsardzes jautājumu risināšanai. Piemēram, jaunbūvēto māju kompleksiem būs piemērots teritorijas video monitorings un fiziskā apsardze, kā arī individuālas signalizācijas sistēmas ikvienā privātmājā. Tas samazina kopējās apsardzes dienestu izmaksas, kā arī ļauj kontrolēt situāciju visā pārraugāmajā teritorijā.

Tāpat apsardzes dienests aicina padomāt par drošību sadzīves situācijās – viena no būtiskākajām nepieciešamībām, kas garantē ikdienas sadzīves rimtu norisi, ir ugunsdrošība, ko nodrošina attiecīgas sistēmas. Mustangs Apsardze uzstādīs visu nepieciešamo, kas pasargās jūsu namu no ugunsnelaimes.

ZVANĪT
ZVANĪT