Bukulti ir Pierīgas ciemats, kurā mājokli izvēlas tie, kuri gaida kvalitāti, drošību un ekskluzivitāti. Tieši tāpēc Mustangs Apsardze drošības serviss Bukultu iedzīvotājiem piedāvā pašu plašāko pakalpojumu klāstu, kuros iekļauta ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, trauksmes signalizācijas sistēmas, kā arī fiziskā apsardze.

Ja dzīvojat Bukultos, ir vērts iepazīties ar drošības firmas Mustangs Apsardze piedāvātajiem risinājumiem. Ja jūsu īpašums ir ar plašu teritoriju, piemērotākā būs fiziskā apsardze – Mustangs Apsardze darbinieki veiks gan mājas, gan arī tai piegulošās teritorijas apsardzi, nodrošinot regulāru teritorijas apsekošanu, kā arī kontrolējot īpašuma apmeklētāju plūsmu pie teritorijas vārtiem. Turklāt, ņemot vērā, ka lielai daļai šādu īpašumu ir tieša izeja uz ezeru, Mustangs Apsardze Bukultu īpašumos pastiprinātu uzmanību pievērš piekrastes joslas drošībai.  Ņemot vērā iespējamo apdraudējumu ne tikai Bukultu īpašumu, bet arī pašu īpašnieku vai to ģimenes locekļu drošībai, Mustangs Apsardze Bukultos nodrošina arī bruņotas fiziskās apsardzes pakalpojumus. Kā papildu drošības garants tiek piedāvātas arī lokālās videonovērošanas sistēmas, kur videokamerās fiksētajam seko objektā dežūrējošs apsardzes darbinieks. Šādos gadījumos trauksmes signāls uzreiz tiek nodots citiem apsardzes dienesta darbiniekiem, kuri trauksmes gadījumā nekavējoties ierodas objektā, lai veiktu visas iespējamās darbības un novērstu incidentu.

Kā alternatīvs drošības risinājums, ko izvēlēties, ir tehniskā apsardze, kā arī attālinātā video novērošana – te gan jāņem vērā, ka kameras būs jāreģistrē, ņemot vērā datu apstrādes aizsardzības prasības.

Mustangs Apsardze Bukultos nodrošina arī vienoto apsardzi atsevišķu rindu māju kompleksiem vai arī Bukultu teritorijā esošajiem privātmāju ciematiem, kuros apsardzes sistēmu ierīkošanu nodrošinājis projekta attīstītājs. Šādā situācijā ierastā pakalpojumu pakete ietver pults signalizāciju, papildus tehniskās apsardzes sistēmas katrā mājā ierīkojot tikai pēc klientu individuāla pieprasījuma.

ZVANĪT
ZVANĪT