Apsardze Garkalnē, tāpat kā citos Rīgas rajonos, ir būtisks priekšnosacījums, lai iedzīvotāji justos droši jebkurā diennakts laikā. Drošība pret visa veida apdraudējumu, to skaitā ugunsdrošība, ir prioritāte neskaitāmiem Garkalnes iedzīvotājiem, un par to lielākoties tiek domāts jau būvdarbu vai īpašuma remontu laikā.

Garkalne ir pievilcīga sava ērtā ģeogrāfiskā novietojuma, plašajiem priežu mežiem un jūras tuvuma dēļ – tieši tāpēc šo ciemu par savu mājvietu izvēlas bijušie rīdzinieki, kuri, turpinot strādāt galvaspilsētā, regulāri atstāj savu īpašumu bez pieskatīšanas uz ilgāku laiku. Šādā gadījumā talkā nāk Mustangs Apsardze, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu jūsu drošībai. Tehniskā apsardze, tostarp pults signalizācija, ugunsdrošības sistēmas, attālinātā video novērošana vai fiziskā apsardze ir vien daži no pakalpojumiem, ko Mustangs Apsardze nodrošina Garkalnē dzīvojošajiem. Ja jūsu īpašums atrodas nomaļus, un ikdienā tur uzturas cilvēki, kam apdraudējums varētu būt lielāks, piemēram, jaunās māmiņas vai sirmgalvji, Mustangs Apsardze piedāvājumā ir arī trauksmes poga, kas pados signālu fiziskajai apsardzes vienībai jebkurā diennakts laikā.

Par drošības risinājumiem jādomā jau būvniecības vai remonta laikā – turklāt svarīgi nodrošināt apsardzi arī celtniecības laikā, jo, kā rāda statistika, zādzības no būvobjektiem Garkalnē sastopamas bieži, turklāt, kā likums – būvobjektos, kuros nav izmantoti apsardzes pakalpojumi. Šādos gadījumos Mustangs Apsardze piedāvā signalizāciju kombinācijā ar fiziskās apsardzes pakalpojumiem, noderīga būs arī videonovērošana.

ZVANĪT
ZVANĪT