Apsardze Inčukalnā kļūst arvien populārāka ne tikai uzņēmumu, bet arī privātpersonu vidū. Ja jums rūp sava īpašuma drošība, jūsu mājoklim laba izvēle būs tehniskā apsardze, attālinātā video novērošana, kā arī īpašos gadījumos – fiziskā apsardze.

Ņemot vērā, ka visai ierasta prakse ir apsardzes risinājumus plānot māju projektēšanas stadijā, no jauna būvēto privātmāju īpašnieki ir galvenie apsardzes pakalpojumu izmantotāji. Lielākoties Inčukalnā esošajās privātmājās kā galvenais drošības risinājums tiek izvēlēta tehniskā apsardze, jo īpaši – pults signalizācija. Ja īpašumu uz ilgāku laiku nākas atstāt bez uzraudzības, lieti noderēs attālinātā video novērošana.

Mustangs Apsardze piedāvā pašus piemērotākos risinājumus gan atsevišķiem dzīvokļiem, gan privātmājām, gan arī rindu māju kompleksos, nepieciešamības gadījumā rindu mājas tiek nodrošinātas arī ar video monitoringu. Savukārt, ja īpašums atrodas atstatu no citām mājām, tā iemītnieku drošībai lieti noderēs trauksmes poga vai signalizācija.

Ražotnēm Mustangs Apsardze piedāvā izstrādāt īpašus drošības risinājumus, kuru pamatā ir trauksmes signalizācija un attālinātā video novērošana, kā arī fiziskā apsardze.

Domājot par sava īpašuma drošību un savas ģimenes pasargāšanu, viens no būtiskiem aspektiem, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, ir ugunsdrošība. Mustangs Apsardze piedāvājumā ir viss nepieciešamais, lai brīdinātu par iespējamu ugunsnelaimi, tostarp dūmu un temperatūras detektori, kas savlaicīgi ziņos par aizdomīgām situācijām.

ZVANĪT
ZVANĪT