Apsardzes pakalpojumu izmantošana Juglā dzīvojošajiem kļuvusi jau par ikdienu – jo īpaši par tās nepieciešamību domā jauni Juglas iedzīvotāji, taču arvien vairāk savu drošību apsardzes profesionāļiem uztic arī ilggadēji Juglā dzīvojošie. Mustangs Apsardze nodrošina apsardzes pakalpojumus Juglas mikrorajona teritorijā, kā arī Rīgas perifērijas ciematos Biķernieku ielas galā: Brekšos, Juglas papīrfabrikas ciematā un Juglasciemā.

Lai arī katrā no Juglas rajoniem dominē cita veida apbūve – Brekšos ir privātmāju ciemats, Juglas papīrfabrikas ciematā ir daudzdzīvokļu apbūve, savukārt Juglasciemā atradīsiet jaunuzceltas savrupmājas -, ikvienam no tiem Mustangs Apsardze var piedāvāt pašu piemērotāko risinājumu. Drošības speciālisti arī iesaka – ja iespējams, plānot drošības risinājumus jau būvniecības vai remonta laikā, tā izvairoties no papildu apgrūtinājuma brīdī, kad nolemsiet uzstādīt kādu no signalizācijām.

Mustangs Apsardze piedāvājumā Juglā ir tehniskā apsardze, kas ir piemērota gan dzīvokļiem, gan privātmājām, plašāk izmantotais risinājums ir pults signalizācija. Pieejama arī videonovērošana – to uzstāda gan pagalmā, lai saimnieki varētu pārliecināties, ka pie vārtiem atrodas gaidīts viesis, gan pa teritorijas perimetru, šajā gadījumā attālinātā video novērošana lieti noder, lai piefiksētu aizdomīgas personas, kam izdevies iekļūt īpašumā. Fiziskā apsardze Juglā izplatīta reti, taču tas ir lielisks risinājums kompleksām būvēm kā jaunuzceltiem ciematiem.  Savukārt daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanā efektīvākais risinājums ir vienotas apsardzes sistēmas ieviešana visam namam.

ZVANĪT
ZVANĪT