Lai arī Mālpils atrodas savrup no lielajām transporta maģistrālēm, kā arī gana tālu no Rīgas, tomēr arī šeit apsardze ir nepieciešamība. Apsardzes dienestu pakalpojumi Mālpilī pēdējos gados ir kļuvuši aizvien pieprasītāki gan iedzīvotāju, gan uzņēmumu, gan sabiedrisko iestāžu vidū.

Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat privātmājā vai dzīvoklī, Mālpilī ir pieejami vairāki Mustangs Apsardze izstrādāti risinājumi, kas būs piemēroti tieši jūsu vajadzībām. Ja dzīvojat privātmājā, neaizstājama būs signalizācija – tā iedarbosies, ja parādīsies kāds nelūgts viesis, un pavisam drīz jau jūsu īpašumā ieradīsies Mustangs Apsardze ātrās reaģēšanas vienība, lai parūpētos par jūsu drošību. Iespējams uzstādīt signalizāciju, kas reaģē uz kustību vai arī pārraida trauksmes signālu, ja kāds cenšas atlauzt logus vai durvis. Dzīvojot tālākos Mālpils nostūros, par nepieciešamību var kļūt trauksmes poga, kas viesīs sirdsmieru mājiniekos. Ja dodaties prom uz ilgāku laiku, lielisks risinājums ir fiziskā apsardze – profesionālis, kas vairākas reizes diennaktī dosies apgaitā. Taču ikdienā pietiek, ja būs iegādāta pults signalizācija jeb tehniskā apsardze. Tāpat atcerieties, ka svarīga ir ugunsdrošība – tāpēc lieti noderēs ugunsdrošības signalizācija, kas savlaicīgi brīdinās par sadūmojumu un liesmām.

Uzņēmumiem piemērota būs objektu aprīkošana ar signalizāciju vai arī fiziskās apsardzes nodrošināšana, kā arī videonovērošana. Savukārt iestādēm lieti noderēs pults signalizācija vai trauksmes signalizācija, publiskos pasākumos neaizstājama būs fiziskā apsardze. Publisku objektu drošībai noderēs attālinātā video novērošana.

ZVANĪT
ZVANĪT