Apsardze Rīgā šobrīd ir ļoti pieprasīts pakalpojums – ir pieejami visdažādākie risinājumi dažādās cenu kategorijās, līdz ar to iespējams parūpēties par savu drošību, tai veltot vien dažus eiro mēnesī.

Populārākie apsardzes pakalpojumi Rīgā ir drošības sistēmu uzstādīšana, tostarp tehniskā apsardze jeb pults signalizācija, videonovērošana, tostarp attālinātā video novērošana, fiziskā apsardze, kā arī dažādi risinājumi, ar kuriem tiek garantēta ugunsdrošība.

Mustangs Apsardze uzsver – statistika liecina, ka Rīgā notiek ļoti daudz zādzību privātīpašumos un uzņēmumos, tādēļ apsardzes pakalpojumi ir kļuvuši par nepieciešamību. Apsardzes firmas Rīgā visiem daudzdzīvokļu namu iemītniekiem iesaka ierīkot video novērošanas kameras pie ieejas kāpņu telpā, bet dzīvokli aprīkot ar signalizācijas sistēmu. Privātmāju īpašniekiem apsardzes dienesti Rīgā iesaka ierīkot signalizācijas sistēmas pirmajā stāvā vai tādas sistēmas, kas reaģē uz logu vai durvju atvēršanu. Savukārt pašapkalpošanās veikalos optimālais drošības komplekts ir signalizācija, video novērošanas kameras un fiziskā apsardze.

Apsardzes firmas Rīgā, tai skaitā arī Mustangs Apsardze, piedāvā pilnu drošības  un apsardzes pakalpojumu servisu, pievēršot katram klientam īpašu uzmanību, lai rastu piemērotāko risinājumu, sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumus.

Drošības sistēmas ierīkošana sākas ar objekta izpēti, kad drošības speciālisti sniedz rekomendācijas par iespējamajiem drošības risinājumiem, to efektivitāti, sistēmu uzstādīšanas procesu un izmaksām. Līdz šim populārākās sistēmas, ko iedzīvotājiem iesaka  apsardzes dienesti Rīgā, ir signalizācijas, ugunsdrošības sistēmu un video novērošanas kameru uzstādīšana dzīvokļos un privātmājās, kā arī signalizācijas, video novērošanas sistēmas uzstādīšana tirdzniecības vietās. Tāpat bieži vien bieži tiek izmantota fiziskā apsardze.

ZVANĪT
ZVANĪT