Lai Jūsu kafejnīca vai bārs būtu plaši pazīstams ar lielisko un drošo atmosfēru, kā arī Jūsu darbiniekiem nenāktos piedzīvot nepatīkamas situācijas, lieti noderēs apsardzes firmas Mustang Apsardze pakalpojumi.

Mūsu drošības speciālisti lieliski apzinās kafejnīcu un bāru, kā arī līdzīga profila iestāžu specifiku, līdz ar to darbam šādos objektos tiek norīkoti speciāli apmācīti apsargi, kas nodrošinās sabiedrisko kārtību objektā un tam piegulošajā teritorijā, efektīvi risinās konflikta situācijas, kā arī nodrošinās uzņēmuma inventāra drošību.

Mustang Apsardze speciālisti ir gādājuši par drošību neskaitāmos bāros un kafejnīcās visā Latvijā, līdz ar to mēs varam piedāvāt individuāli izstrādātus risinājumus, kuros īpaši piedomāts par uzņēmuma darbības profilu, iespējamiem riskiem un to novēršanu.

Ja vēlaties, lai apmeklētāji un personāls Jūsu bārā vai kafejnīcā jūtas droši, neatkarīgi no diennakts laika, izvēlaties Mustang Apsardze plašo pakalpojumu klāstu:

  • Fiziskā apsardze – Mustang Apsardze ekspertu plašā pieredze ļauj apgalvot, ka ikvienā bārā vai kafejnīcā ir nepieciešams uz vietas esošs apsargs, jo īpaši diennakts tumšajā laikā. Mūsu apsardzes dienests ir īpaši apmācīts darbam ar dažādiem klientiem, viena no specializācijām ir konfliktu novēršana pirms to ekselēšanas, kā arī korekta un konfidenciāla problemātisku situāciju atrisināšana.
  • Signalizācija – tā rūpēsies par Jūsu kafejnīcas vai bāra drošību arī ārpus darba laika. Viens no efektīvākajiem risinājumiem ir tehniskā apsardze jeb pults signalizācija, tā garantēs, ka trauksmes gadījumā nekavējoties ieradīsies ātrās reaģēšanas vienība.
  • Ugunsdrošības sistēma – nepārtrauktai darbinieku un klientu drošībai. Jo īpaši svarīgi ir, lai ugunsdrošība tiktu garantēta vietā, kur tiek gatavots ēdiens vai citu iemeslu dēļ deg atklāta liesma. Mustang Apsardze speciālisti ieteiks profesionālas ugunsdrošības sistēmas, kas paredzētas tieši kafejnīcu vai bāru virtuvēm.
  • Videonovērošana un videomonitorings – nepieciešamas bāros, īpaši, ja bārā ir uzstādīti arī spēļu automāti, tas palīdzēs izvairīties no liekiem konfliktiem ar klientiem. Mustang Apsardze speciālisti arī rosina izvietot kameras pie kases aparātiem, kas novērsīs zaudējumus, ko varētu radīt negodīga darbinieku rīcība. Vērts atsevišķas kameras uzstādīt arī kafejnīcas vai bāra ārpusē, kas ļaus dokumentēt iespējamas konflikta situācijas. Savukārt attālinātā video novērošana ļaus kontrolēt situāciju telpās ārpus darba laika.
  • Trauksmes poga – nepieciešamība ikvienā kafejnīcā vai bārā, īpaši, ja uzņēmums nealgo apsargu, kurš kafejnīcā vai bārā uzturas visu tā darba laiku. Trauksmes poga ļauj kafejnīcas vai bāra darbiniekiem justies droši, jo, tiklīdz trauksmes signāls tiks nodots apsardzes dienestam, notikuma vietā ieradīsies ātrās reaģēšanas vienība.

Mustang Apsardze drošības speciālistu plašā pieredze ļauj izstrādāt individuālu risinājumu ikvienam klientam, ņemot vērā tā darbības specifiku, atrašanās vietu un citas nianses. Izvēloties Mustangs Apsardze drošības pakalpojumus, varat būt pārliecināti, ka saņemsiet kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu kafejnīcas vai bāra darbinieku un apmeklētāju drošībai. Sazinieties ar Mustangs Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu tieši Jums piemērotu pakalpojumu!

ZVANĪT
ZVANĪT