Lai garantētu drošību jūsu mājās vai uzņēmumā, ne vienmēr ir nepieciešama fiziskā apsardze – bieži vien absolūti pietiekams risinājums ir pults apsardze jeb objektu tehniskā apsardze, kas nozīmē, ka, saņemot trauksmes signālu, vai nu Jūs pieņemat lēmumu, kā rīkoties, vai arī objektā nekavējoties ierodas Mustangs Apsardze ātrās reaģēšanas vienība. Droši, efektīvi un izdevīgi – Jums nav jāalgo apsardzes darbinieks 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tā vietā varat izvēlēties signalizācijas pulti!

Objekta drošībai tajā tiek uzstādīta signalizācija, kas pārraida signālu uz centrālo pults staciju. Kad centrālē saņemts signāls par iespējamu apdraudējumu, objekta īpašnieks vai cita atbildīgā persona nekavējoties saņem SMS uz savu telefonu, savukārt Mustangs Apsardze ātrās reaģēšanas grupa nekavējoties dodas uz objektu, maksimāli ātri novēršot potenciālo apdraudējumu. Mustangs Apsardze speciālisti sadarbojas arī ar tiesībsargājošām iestādēm, kas nozīmē, ka jau nodarīta kaitējuma gadījumā papildspēki tiks piesaistīti operatīvi.

Ja nolemjat, ka Jums piemērotākais risinājums ir pults apsardze jeb tehniskā apsardze, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem, kuri izstrādās piedāvājumu iespējām un izmaksām tieši Jūs interesējošā objektā. Mustangs Apsardze piedāvātie pults apsardzes pakalpojumi izmaksā sākot no 10,00 EUR mēnesī.

ZVANĪT
ZVANĪT