Ne vienmēr, lai nodrošinātu drošību, nepieciešams, lai klātienē objektu nepārtraukti apsekotu apsardzes dienests – mūsdienu tehnoloģijas ļauj ērti un efektīvi veikt video novērošanu vai video monitoringu attālināti, lai veiktu nepieciešamas darbības tikai tad, kad tas nepieciešams. Šis pakalpojums būtiski samazina apsardzes izmaksas, kā arī lieti noder situācijās, kad jāanalizē dažādus notikumus vai pārkāpumus pēc laika noilguma.

Mustangs Apsardze piedāvā uzstādāt vairāku veidu novērošanas kameras, kas paredzētas dažādiem apstākļiem:

  • Video novērošanas kameras, kas spēj novērot objektus 360 grādu rādiusā;
  • Video novērošanas kameras ar nakts redzamību;
  • Slēptās video novērošanas kameras;
  • Standarta video novērošanas kamera.

Plānojot video novērošanas vai video monitoringa sistēmas, rekomendējam to uzstādīšanu salāgot ar citām drošības sistēmām kā signalizācija, ugunsdrošības sistēma, gāzes sensori un citām.

Video novērošana

Attālinātā video novērošana ir populārākā drošības sistēma, kas tiek izmantota, lai fiksētu, kas notiek mājā vai uzņēmuma teritorijā, un nepieciešamības gadījumā pārskatītu ierakstus. Mustangs Apsardze pieredze liecina, ka bieži vien video novērošanu izmanto, lai paaugstinātu personāla darba kvalitāti un efektivitāti uzņēmumā.

Video novērošanas sistēmas izmaksas ir atkarīgas no kameru skaita, vienas standarta kameras uzstādīšana izmaksās sākot no 108,90 EUR.

Video monitorings

Ja nepieciešama drošības garantēšana plašā objektā, lielisks risinājums ir video monitorings – apsardzes speciālists pārlūko apkārtni monitoros un fiziski iesaistās tikai situācijās, kad tas nepieciešams. Galvenā video monitoringa priekšrocība ir tā, ka profesionālu drošību iespējams nodrošināt vairākās vietās vienlaicīgi par salīdzinoši zemām izmaksā. Tāpat video monitorings ļauj konstatēt un reaģēt uz mēģinājumu veikt kādu noziedzīgu darbību kamēr tā tiek plānota un gatavota. Video monitoringu parasti veic apsardzes firmas speciālisti, kuri trauksmes gadījumā ir gatavi rīkoties atbilstoši situācijai.

Attālinātais video monitorings mēnesī izmaksās sākot no 55 EUR par vienu video novērošanas kameru, ja kameru skaits ir lielāks, cena par kameru samazinās.

ZVANĪT
ZVANĪT