Apsardze Rīgas rajonā ir īpaši pieprasīta privātmāju īpašnieku vidū, kuri rūpējas par savas ģimenes un sava īpašuma drošību, kā arī to izvēlas uzņēmēji Viens no populārākajiem pakalpojumiem ir signalizācijas uzstādīšana un apkalpošana, kā arī fiziskā apsardze.

Mustangs Apsardze iesaka ikvienam Rīgas rajona iedzīvotājam, kurš vēl nav uzstādījis kādu no drošības sistēmām, padomāt par tās iegādi savas drošības vārdā. Drošības sistēmas uzturēšanas izmaksas šobrīd ir salīdzinoši nelielas, līdz ar to apsardzes pakalpojumi ir pieejami ikvienam.

Neatkarīgi no tā, vai mitināties kādā no jaunajiem privātmāju ciematiem vai arī namā, kurš piedzīvojis jau vairākas paaudzes, ir nepieciešams padomāt par sava mājokļa drošību. Svarīgi ir ne tikai pasargāt savu namu no garnadžiem, bet būtiska ir arī ugunsdrošība – tāpēc lielākoties privātmāju īpašnieki izvēlas aprīkot savas mājas ar ugunsdrošības sistēmām un signalizāciju. Dodoties ilgākā ceļojumā ārpus mājām, nenovērtējama ir fiziskā apsardze, īpaši risinājumi pieejami arī namos, kur gaišajā dienas laikā uzturas sievietes, bērni un vecāki cilvēki – te lieti noderēs trauksmes poga vai attālinātā video novērošana. Arī tad, ja mitināties dzīvoklī, ir vērts investēt apsardzes pakalpojumos.

Ja rūpējaties par sava uzņēmuma drošību, Mustangs Apsardze piedāvā dažādus efektīvus risinājumus. Parasti tie ir ugunsdrošības signalizācija, signalizācija, videonovērošana ar video monitoringu vai fiziskās apsardzes darbinieks, kurš uzturas uzņēmuma teritorijā un regulāri veic apgaitu.

ZVANĪT
ZVANĪT