Šodien nav jāuztraucas brīžos, kad uz ilgāku laiku pametat savu mājokli vai, piemēram, vasarnīcu – pat, ja tajā neuzturas neviens tuvinieks, pieskatītāja funkciju lieliski pildīs apsardzes signalizācijas sistēmas. Turklāt modernās signalizācijas darbojas ne tikai tieša apdraudējuma – ielaušanās -, gadījumā. Sava īpašuma drošībai Jums ir iespēja izvēlēties dažādu signalizāciju uzstādīšanu sadzīves vajadzībām – ūdens noplūdes sensorus, gāzes analizatorus, aprīkojumu, kas paredz telpas audio kontroli, kā arī citus risinājumus.

Apzinoties, ka Jums vienlīdz svarīga ir īpašuma drošība visā tā teritorijā, Mustangs Apsardze piedāvā iekšējās (telpu) un ārējās (āra apstākļu) darbības iekārtas. Tās iespējams uzstādīt dzīvoklī, privātmājā, birojā, noliktavā, kā arī jebkurā citā objektā.

Ikvienā objektā signalizācija tiek uzstādīta pēc individuāliem parametriem, līdz ar to projektēšanas stadijā Mustangs Apsardze speciālisti nepārtraukti konsultējas ar klientu, lai uzklausītu viņa vēlmes, kā arī skrupulozi izpēta objektu, kurā plānots ierīkot signalizācijas sistēmu. Izvēloties tehniskos risinājumus, tiek ņemti vērā vairāki aspekti – vai ir pieņemama vadu izvilkšana sienu iekšpusē, kas ietekmēs esošo interjeru un apdari, kur signalizācija tiek izvietota un kādu telpas areālu tā nosedz. Mustangs Apsardze speciālisti rekomendē signalizācijas sistēmas izplānot un uzstādīt pirms remontdarbu veikšanas īpašumā.

Kad rasts efektīvs un konkrētajam objektam piemērots risinājums, tiek veidotas skices un precīzi aprēķinātas visas signalizācijas sistēmas uzstādīšanas kopējās izmaksas. Signalizācijas uzstādīšana un pārbaude notiek saskaņojot ar klientu. Tāpat klients tiek iepazīstināts ar signalizācijas sistēmas izmantošanas iespējām.

Ņem vērā! Lai nodrošinātu pilnīgu mājokļa vai kāda cita objekta drošību, Mustangs Apsardze speciālisti rekomendē to papildināt ar citām sistēmām un ierīcēm. Ņemot vērā, ka mājā īpaši svarīga ir ugunsdrošība, piedāvājam uzstādīt dažādus ugunsdrošības detektorus, noderīga būs arī videonovērošana, trauksmes pogas, kustību detektori un citi Apsardzes risinājumi.

Apsardzes sistēmu izmaksu piemēri:

Vadu Apsardzes signalizācijas komplekts – tikai 180 EUR!

 • Apsardzes panelis SP 4000
 • Tastatūra MAGELAN K10H
 • Transformators 2.5A /16V /40W
 • Kaste PARADOX 11X11X3
 • Akumulators 7A/12V
 • Kustības detektors PARADOX 476+ (2gb.)
 • Signalizācijas kabelis 6X0.2 CQR
 • Iekšējā sirēna

Signalizāciju iespējams papildināt ar dažādiem kustību detektoriem, ugunsdrošības detektoriem, trauksmes pogām un citām sistēmām vai ierīcēm. Precīzākai informācijai aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem.

 

Bezvadu apsardzes signalizācijas komplekts – tikai 390 EUR!

 • Apsardzes panelis Magelan 5000
 • Tastatūra PARADOX K32 IRF
 • Transformators 2.5A /16V /40W
 • Kaste PARADOX 11X11X3
 • Akumulators 7A/12V
 • Kustības detektors PARADOX MG-PMD1P (2gb.)
 • Durvju SMK MG-DCT2
 • Iekšējā sirēna

Signalizāciju iespējams papildināt ar dažādiem kustību detektoriem, ugunsdrošības detektoriem, trauksmes pogām un citām sistēmām, ierīcēm. Precīzākai informācijai aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem.

Ugunsdrošības sistēmas

Uguns ir viena no neprognozējamākajām un grūtāk apvaldāmākajām stihijām, un tās piejaucēšana cilvēkam ir prasījusi daudz pūļu un izaicinājumu. Tāpēc ne velti drošības speciālisti stingri rekomendē ikviena mājokļa īpašniekam aprīkot to ar ugunsdrošības sistēmām, kas pasargās no nepatīkamām situācijām. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mājoklī vai citā objektā ir paaugstinātas uguns bīstamības objekti kā saunas vai kamīni, vai arī atklāta uguns nekur nav redzama, ir ieteicams telpas aprīkot ar ugunsdrošības sistēmām, lai pasargātu sevi un savus tuvākos no nepatīkamiem satraukumiem. Ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem drošības aspektiem, tieši tāpēc Mustangs Apsardze piedāvā pilnu ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanas ciklu, sākot no projekta izstrādes un saskaņošanas ar attiecīgajām institūcijām ugunsdrošības jautājumos, turpinot ar sistēmu montāžu un noslēdzot ar tehnisko apkopi regulāri pēc uzstādīšanas.

ZVANĪT
ZVANĪT