Uguns ir viena no neprognozējamākajām un grūtāk apvaldāmākajām stihijām, un tās piejaucēšana cilvēkam ir prasījusi daudz pūļu un izaicinājumu. Tāpēc ne velti drošības speciālisti stingri rekomendē ikviena mājokļa īpašniekam aprīkot to ar ugunsdrošības sistēmām, kas pasargās no nepatīkamām situācijām. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mājoklī vai citā objektā ir paaugstinātas uguns bīstamības objekti kā saunas vai kamīni, vai arī atklāta uguns nekur nav redzama, ir ieteicams telpas aprīkot ar ugunsdrošības sistēmām, lai pasargātu sevi un savus tuvākos no nepatīkamiem satraukumiem. Ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem drošības aspektiem, tieši tāpēc Mustangs Apsardze piedāvā pilnu ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanas ciklu, sākot no projekta izstrādes un saskaņošanas ar attiecīgajām institūcijām ugunsdrošības jautājumos, turpinot ar sistēmu montāžu un noslēdzot ar tehnisko apkopi regulāri pēc uzstādīšanas.

 

Ugunsdrošība privātīpašumā

Ugunsdrošība īpaši svarīga ir privātmāju īpašniekiem, kuru namos atrodams kamīns, atsevišķa apkures sistēmas telpa vai sauna, taču ugunsdrošības sistēmas lieti noderēs jebkuras mājas virtuvē vai dzīvojamās telpās, jo īpaši apkures sezonas laikā.

Mustangs Apsardze speciālisti ir novērojuši, ka bīstamākais periods ugunsdrošības ziņā ir apkures sezonas sākums, kad mājoklim tiek pieslēgta apkure un kamīnos vai krāsnīs iedegas liesmas. Tāpat zināma bīstamība saglabājas Ziemassvētku laikā, kad sveces tiek dedzinātas Adventa vainagos, eglē vai vienkārši kā interjera elements.

Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšana ļauj savlaicīgi konstatēt par atklātu uguni vai sadūmojumu objektā un brīdināt par to nekavējoties, tā pasargājot Jūsu īpašumu, mantu un pat dzīvību. Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanas izmaksas ir sākot no 242 eiro, savukārt mēnesī apkalpošana izmaksās sākot no 30 eiro.

Ugunsdrošība uzņēmumos

Ikvienā sabiedriskā ēkā vai tirdzniecības vietā ugunsdrošības signalizācija un trauksmes izziņošanas sistēma ir obligāta prasība saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas likumiem.

Ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku, Mustangs Apsardze speciālisti rekomendē ierīkot sensorus, kas brīdina ne tikai par uguns nelaimi, bet arī cita veida apdraudējumu, to skaitā gāzes noplūdes sensorus, gāzes analizatorus un ūdens noplūdes sensorus.

ZVANĪT
ZVANĪT