Ja vēlaties, lai Jūsu īpašums ir drošībā, kamēr atrodaties ārpus mājām, viens no ērtākajiem risinājumiem ir tehniskā apsardze jeb bezvadu apsardzes sistēma, bieži dēvēta arī par pults apsardzi. Tā nodrošinās, ka apdraudējuma situācijās trauksmes signāls tiek nosūtīts vai nu uz saimnieka vai citas atbildīgās personas mobilo telefonu, vai arī nekavējoties tiek pieslēgts apsardzes dienests, kura profesionāļi pieņem lēmumu par turpmāko rīcību.

Tehniskā apsardze ir lieliski piemērota privātmājām, dzīvokļiem, vasarnīcām un citiem objektiem, kas ilgāku laiku paliek bez pieskatīšanas. Lai šāda veida apsardzes sistēma efektīvi pildītu savas funkcijas, īpašumā ir jābūt uzstādītai, piemēram, signalizācijai, ugunsdrošības sensoriem, kā arī citām drošības sistēmām. Tad, saņemot ziņojumu, īpašuma saimnieks vai arī apsardzes dienests varēs attiecīgi rīkoties.

Nodrošinot tehnisko apsardzi, Mustangs Apsardze piedāvā operatīvās grupas pakalpojumus, proti, izbraukumus un notikuma vietu vai citu situācijai atbilstošu rīcību, kuras mērķis ir iespējami samazināt klientam radītos zaudējumus un aizturēt ļaundarus.


ZVANĪT
ZVANĪT