Neatkarīgi no tā, vai Jums pieder mazs veikaliņš kādā no reģioniem vai arī veikalu komplekss lielpilsētas centrā, viens no būtiskiem jautājumiem, kas rūpīgi jāapsver veiksmīgam biznesam, ir drošības pasākumi. Apmeklētāju plūsma un tās uzraudzība, preču materiālā vērtība, arī inženiertehnisko komunikāciju darbības uzraudzība, ugunsdrošība, kā arī citi jautājumi ir ikviena veikala īpašnieka ikdiena, un ar tiem vislabāk spēs tikt galā kvalificēti drošības eksperti no apsardzes firmas Mustang Apsardze.

Mūsu speciālisti labi zina, ka veikalos nepieciešams nodrošināt pastāvīgu apsardzi, kas rūpēsies par personāla un apmeklētāju drošību, kā arī veiks nepieciešamos pasākumus materiālo vērtību saglabāšanai. Tieši tāpēc Mustang Apsardze piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas padarīs Jūsu veikalu par drošu vietu, kur plaukt biznesam – mūsu darbinieki nodrošinās aizsardzību pret iespējamu preču sabojāšanu vai zādzību, darīs visu iespējamo, lai tirdzniecības telpās tiktu nodrošināta sabiedriskā kārtība, uzstādīs inženiertehnisko komunikāciju sistēmu darbības kontroli, kā arī nodrošinās auto novietnes apkalpošanu un nepieciešamības gadījumā izveidos arī autotransporta caurlaides sistēmu.

Jūsu uzņēmuma tirdzniecības telpām Mustang Apsardze piedāvā šādus risinājumus:

  • Fiziskā apsardze – pats svarīgākais apsardzes elements ikvienās tirdzniecības telpās, neatkarīgi no uzstādītajām drošības un signalizācijas sistēmām. Apsardzes fiziska klātbūtne gādās par personāla un apmeklētāju drošību, novērsīs iespējamas zādzības un risinās iespējamas konflikta situācijas, nodrošinot kārtību sabiedriskajā telpā. Mustang Apsardze darbinieki ir īpaši apmācīti profesionālai apsardzes nodrošināšanai veikalos, kad ir iespējama cieša saskarsme ar klientiem un apsardzes darbiniekiem jābūt īpašām komunikācijas iemaņām. Mustang Apsardze speciālistu rīcībā ir ekipējums un dienesta apģērbs, kas piemērots kārtības nodrošināšanai tirdzniecības vietās.
  • Signalizācija – ja darba laikā par drošību veikala telpās parūpēsies apsardze, tad naktīs un brīvdienās par to gādās signalizācija. Mustang Apsardze rekomendācija tirdzniecības telpām ir tehniskā apsardze jeb pults signalizācija, kas nodrošinās, ka pēc trauksmes signāla saņemšanas notikuma vietā ieradīsies ātrās reaģēšanas vienība.
  • Ugunsdrošības un citas inženiertehnisko komunikāciju sistēmas – ugunsdrošība, kā arī aizsardzība pret citiem iespējamiem nelaimes gadījumiem ir būtiska veikala darbinieku, klientu un arī materiālo vērtību drošībai. Mustangs Apsardze rekomendē risinājumus, kad ugunsdrošības un citas sistēmas tiek integrētas kopējā signalizācijas sistēmā, līdz ar to mūsu ātrās reaģēšanas vienība saņems savlaicīgu signālu jebkura apdraudējuma gadījumā.
  • Videonovērošana un videomonitorings – Mustang Apsardze piedāvātie risinājumi paredz kameru uzstādīšanu gan tirdzniecības zālē, gan noliktavu telpās, tā ne tikai samazinot garnadžu radīto zaudējumu apjomu, bet arī uzlabojot Jūsu uzņēmuma darbinieku efektivitāti. Savukārt attālinātā video novērošana un videoieraksta funkcija lieti noderēs gadījumos, ja radušās kādas domstarpības komunikācijā ar darbinieku vai veikala klientu.
  • Trauksmes poga – nepieciešama ikvienā veikalā. Trauksmes poga ļauj veikala darbiniekiem justies droši, jo, tiklīdz trauksmes signāls tiks nodots apsardzes dienestam, tā veikalā ieradīsies ātrās reaģēšanas vienība.

Mustang Apsardze speciālisti izstrādās kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas piemērots Jūsu veikala drošībai. Sazinieties ar Mustang Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jūsu tirdzniecības telpām!

ZVANĪT
ZVANĪT