Sigulda ir pilsēta, kas ir kļuvusi par vienu no Latvijā iecienītākajiem tūrisma, aktīvās atpūtas un ziemas sporta centriem, piesaistot pilsētai lielu skaitu tūristu gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Tieši šī iemesla dēļ drošības jautājumiem Siguldā tiek pievērsta liela uzmanība. Apsardzes uzņēmumi ne tikai nodrošina privātpersonu un juridisku personu īpašumu apsardzi, bet arī rūpējas par drošību publiskos pasākumos.

Ņemot vērā, ka tūrismu plūsma Siguldā ir liela, turklāt situācijas mēdz būt dažādas un nākas saskarties arī ar sabiedriskās kārtības pārkāpumiem, Mustangs Apsardze rekomendē sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, tostarp restorāniem, bāriem, naktsklubiem un tamlīdzīgi, aprīkot objektu ar trauksmes pogu. Šādā gadījumā, ja saņemts trauksmes signāls, Mustangs Apsardze operatīvās reaģēšanas vienība ieradīsies nekavējoties, lai risinātu konflikta situāciju.

Savukārt, ja jārūpējas par kādas ražotnes drošību, atkarībā no uzņēmuma apsekojamās teritorijas lieluma, pārskatāmības, kā arī uzņēmumā esošo materiālo vērtību nozīmīguma, Mustangs Apsardze piedāvājumā tiek iekļauta fiziskā apsardze,  videonovērošana objekta teritorijā, kā arī tehniskā apsardze – signalizācija iekštelpās. Īpaši risinājumi tiek piemeklēti arī tirdzniecības telpām.

Pieaugot Siguldas apmeklētāju skaitam un pilsētai izveidojoties par vienu no tūristu apmeklētākajām vietām Latvijā, apsardzes pakalpojumi Siguldā ir kļuvuši aizvien pieprasītāki iedzīvotāju vidū. Pilsētā dominē privātā apbūve, tādēļ Mustangs Apsardze Siguldā mājokļus lielākoties aprīko ar dažāda veida signalizācijas sistēmām. Tehniskā apsardze jeb pults signalizācija ir pamata risinājums, taču lielāku drošību sniegs fiziskā apsardze, kā arī attālinātā video novērošana. Svarīga ir arī ugunsdrošība, tāpēc Mustangs Apsardze piedāvā arī ugunsdrošības sistēmas.

Mustangs Apsardze drošības speciālisti ir nodrošinājuši fiziskās apsardzes pakalpojumus gan vairākos privātos pasākumos un sporta spēlēs, gan pasākumos par godu pilsētas svētkiem, gan Siguldas opermūzikas svētkos.

ZVANĪT
ZVANĪT