Pēc siltās un saulainās vasaras esat atgriezušies pilsētā, un vasarnīcas durvis ir palikušas aizslēgtas līdz pavasarim? Neatstājiet savu vasarnīcu bez uzraudzības! Kamēr Jūs vadīsiet savu ikdienu pilsētā, Mustangs Apsardze parūpēsies, lai Jūs varētu justies droši par vasarnīcu arī tad, kad tajā neviens neuzturas. Pats piemērotākais risinājums šādos gadījumos ir signalizācijas sistēma, un mūsu drošības speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu vasarnīcai piemērotāko. Signalizācija ir visefektīvākais veids, kā novērst potenciālus zaudējumus, kā arī izvairīties no nepatīkamiem brīžiem.

Mūsu klientiem piedāvājam plašu signalizācijas sistēmu klāstu, kas piemērots tieši vasarnīcām:

  • Vietējā signalizācija – tās uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas būs zemas, taču tā darbosies tikai pašā objektā. Tas nozīmē, ka Jums jāpaļaujas uz apkārtējiem, kuri varētu noreaģēt, izdzirdot signalizācijas skaņu.
  • GSM signalizācija – šajā gadījumā signāls par iespējamu ielaušanos tiek nosūtīts SMS formātā vasarnīcas īpašniekam uz mobilo telefonu, un šajā gadījumā lēmums jāpieņem Jums, izsaukt papildspēkus, vai doties uz objektu pašam.
  • Tehniskā apsardze jeb pults signalizācija – signāls par trauksmi nonāk pie apsardzes dienesta, un ātrās reaģēšanas grupa nekavējoties dodas uz objektu, lai veiktu pilnu tā apsekošanu. Šis ir efektīvākais risinājums – lielākoties vasarnīcas atrodas attālākās vietās, līdz ar to īpaši svarīga ir ātra reakcija uz iespējamu apdraudējumu.

Mustangs Apsardze speciālisti atgādina, ka svarīga ir arī ugunsdrošība, īpaši, ja izmantojat autonomo kurtuvi, līdz ar to vērts vasarnīcā uzstādīt dūmu detektorus, kas pasargās no ugunsnelaimes arī laikā, kad tur neuzturaties, un būs neatsverams palīgs laikā, kad ikdienā dzīvojat vasarnīcā.

Sazinieties ar Mustangs Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas izstrādāts tieši Jūsu vasarnīcas drošības garantēšanai.

ZVANĪT
ZVANĪT